Adını Sen Koy 72. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Adını Sen Koy 72. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

<p style=”text-align: center;”>Adını Sen Koy’da bu haftaki çekimlerinde Ömer ve Zehranın yeni oyunları bizi beklemektedir. Ömer’in ailesine oynanmış olan evlilik oyunu Zehra’nın babasına ve annesine de oynanmak mecburiyetinde kalacaktır. Adını sen Koy dizisinin 72. Bölümünün özetiyle ilgili tam detay veremiyoruz ancak size sahne arkasını göstermek istiyoruz.

Dizinin Alev karakteri sonunda Zehra ile ailesine ulaşmışlardır ve düşündüklerinde haklı çıktıklarını anlamaktadır Ömer ve Zehra ikilisi bir oyun oynamaktadır. Zehra’nın ailesi ise bu oyundan hiç bir bilgisi yoktur; Alev ulaştığı bilgiler ile şaşırmışken Zehra ve Ömer artık birbirilerine daha içten bağlanmıştır küçük tartışmaları da geride bırakmaktadır.

Alev ve Sevim birlikte Ömer ve Zehranın üzerine gelmektedir Ömer ve Zehra çok kritik hamleler ile gelir. Artık Ömer ve Zehra açık oyun oynamak zorundadırlar.

Yener Ömerin kimliğini açığa çıkarmak için araştırma yapmaktadır. Yener ve Sevimin artık kendilerinden korkmadığının farkındadır. Sevim Zehra’nın neden evine kendisinin gelmesiini  istemediğini anlamıştır. Zehra parası ile onları korkutmak istememektedir.

Hakkında heymam2bab

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Survivor 2017 21 Nisan Ödül Hangi Oyuncular Kazanacak ?

Survivor 2017’de 13 yarışmacı kaldı ve heyecan  son hızıyla devam ediyor. 21 nisan cuma günü ...

Torrent Oyun<\/a> Webmaster Blog