Cesur Ve Güzel 9. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Ve Özeti – Dizi Film Tanıtımları

Cesur Ve Güzel 9. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Ve Özeti

<div class=”newssummarywrap”>

Cesur Ve Güzel 9. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Ve Özeti

Cesur ve güzel dizisinin 9. bölümünün fragmanı yayınlanmıştır. Dizisini Başrollerini paylaştığı oyuncular Tuba Büyüküstün ve  Kıvanç Tatlıtuğnun ile 9 . bölümde Hayatı tehlike altına giren Cesur. Cesur ve güzelin 9. bölümünde bu anlar damga gibi vuruyor. Cesurun başına gelecek olayların nedenleri nedir ?

Cesur ve güzel 9 . blöümüünün fragmanını izleyicilerine sundu aksiyonu bol olacağı kesin. Reyting rekorları kıran dizi Cesur ve güzel perşembe günü ekranlarımızda olacaktır.  Cesurun vurulmasıyla yeni bölümde Süha durumdan haber oluyor ve kendini tutamayıp ağlıyor.

Cesur Ve Güzel Dizisinin Son Bölümünde Olanlar 

Babası süpriz bir evliliğinden etkilenmiş olan Sühan’ı Cesur teselli edecektir. Bülent bu olayları duyunca delirir. Cesur’a karşı hırslı bir şekilde çıkışmaya başlar.

Cesur bu durumda Sühayı alarak Evine götürür. Beraber zaman geçirmektedirler. Cesur evde babasıyla ilgili ip uçları toplamaya başlar.

Korludağ çiftliğine yerleşmiş olan Adaletin mecburiyetten kutlanmışken. Cahide Hülyanın kaybolması sonradan öğrenir. Cahide bebeğini kaybetmenin endişesiyle paniğe kapılmıştır.

Cesur ve Sühan herkesten uzakta yaşadıkları gün gibi unutulmaz olmaktadır. Cesur için güzel bir süpriz planlayan Sühan bunun için geçtiğinde Cesur ile ilgili ilginç bilgiler edinir.

Aynı dakikalarda Cesur’a da Sühan’la ilgili bir tuzak kurulmuştur. Sühan söz konusu olduğu için, Cesur tuzağa doğru hiç bir şey düşünmeden, gözü kapalı ilerler…

9. Bölüm Özeti

Hakkında heymam2bab

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İki Yabancı 24 Nisan Özeti İki Yabancı 75. Bölüm Fragmanı (Kumud’a Zorla Dans)

İki Yabancı geçen bölümünde Kabir ile Menka arasındaki esrarengiz ilişkiyi ekranlara taşımıştı. İkili arasındaki ilişki ...

Torrent Oyun<\/a> Webmaster Blog