Diriliş Ertuğrul 28 Aralık Çarşamba Özeti 71. Bölüm Fragmanı

<p style=”text-align: center;”>Diriliş Ertuğrul   71. Bölümüyle 28 aralık çarşamba saat 20:00 ‘da ekrana gelecektir. Bu bölümde bizleri neler bekliyor ? Diriliş Ertuğrul  yeni bölümünde devlet içinde devlet kurmaya çalışarak güç elde etmektedirler. Ertuğrul hak olarak bellediği bu yoldan dönmeyerek daha çok güç kazanmaya çalışmakta.

Simon Turgutun güvenini kazanarak Ertuğrulu öldürmeye çalışmtır. Ama bu suikasti başaramamıştır. Ertuğrul suikasti kendine çevirerek Pazarı basmaya karar verir  bu baskında başarılı olup yeni bölümde fethedilecek mi hep birlikte göreceğiz. Devlet içinde devlet oluşturarak baskınlarında artışlık göstermekte.

ertuğrulun  beklenmedik ölümününün yasını tutan Çavdar Obasıdır. Kayıların bu telaşlı durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural stratejisinin peşinde midir ? Tam bu anda Aslıhan’ı Ertuğrul evlendirmeyi hedefleyen Candar, Gelişen olaylardan sonra kararını verecek gibi duruyor. Bütün bunlar yaşanırken Toktamış ve Ertuğrulun zehirlenmesinde ki benzerliğin peşini bırakmayan Aliyar Uralı bulabilecek mi bilmiyoruz.

Dizimizin 71. Bölüm Tanıtımı

Hakkında heymam2bab

Bir yorum

  1. dqweqweqwe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

The Exorcist 1 Sezon 11. Bölüm Ne Zaman Tanıtımı Neler Olacak Ve Özeti

The Exorcist 1 Sezon 11. Bölüm Ne Zaman Tanıtımı Neler Olacak Ve Özeti The exorcist ...