Ölene Kadar Dizisindeki Selvinin Rolü Nedir Kim Bu Selvi ?

Ölene Kadar Dizisindeki Selvinin Rolü Nedir Kim Bu Selvi ?

<p style=”text-align: center;”>Ölene kadar dizi oyuncularından oluşan kadroyu tanıyalım. Selvi karakterine bürünmüş olan Fahriye Evcen canlandırmış olacak. Herkesin yakından tanıdığı Fahriye Evceni Biraz tanıyalım

Fahriye Ecen Kidmir? İşte Fahriye Evcen ile ilgili bilinmeyenler

1986 Yılında Almanya doğumlu olan Evcen otuz yaşındadır. 2004 yıllarında Oya Aydoğanın yapımcıları farketmiştir. Boğaziçi Üniversitesinin tarih bölümünü bitirmiştir. Evcen sinema hayatına 2008 tarihinde yayına girmiş olan Cennet adlı filmde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Fahriye yaprak dökümü isimli dizide de Necla karakterini oynamış ve son olarak da Çalıkuşun’da Feride yi canlandırmıştır.

Boğaziçi Üniversitesinde eğitimi bitiren Fahriye oyuncu olmamış olsaydı akademik hayatına devam edeceğini söylemiştir. Burcunun İkizler ama yükseleni Yengeçtir. Fahriye’nin ailesi Almanyada yaşıyor. Fahriye işlerden fırsat bulduğu zamanlarda ailesinin yanına gidiyor. Fahriye Evcenin 3 ablası vardır ve en yakın arkadaşı bu üç ablasıdır.

 Fahriye EVCEN’in canlandıracağı Selvi karakteri ise oldukça başarılı bir avukattır; ancak Ömer nedeniyle pis işlerin avukatlığını yapmış ve bu işlerde tanınmış bir avukat olmuştur.

Hakkında heymam2bab

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Survivor 2017 21 Nisan Ödül Hangi Oyuncular Kazanacak ?

Survivor 2017’de 13 yarışmacı kaldı ve heyecan  son hızıyla devam ediyor. 21 nisan cuma günü ...

Torrent Oyun<\/a> Webmaster Blog