Arka Sokaklar 423. Bölüm De Bizleri Neler Bekliyor Ve Tanıtım – Dizi Film Tanıtımları

Arka Sokaklar 423. Bölüm De Bizleri Neler Bekliyor Ve Tanıtım

<p style=”text-align: center;”>Arka Sokaklar 423. Bölüm De Bizleri Neler Bekliyor Ve Tanıtım

İnsanları ekrana kilitleyen dizi Arka Sokaklar uzun süredir yayın hayatına devam ederek halen sevilen bir dizi olmakta. Entrikası yüksek aksiyonu bol bu dizide 423. bölümünde bizleri neler beklediğini görelim . Hüsnü komiserin açığa alınmasıyla seyircileri ekrana kilitledi.

Arka sokaklar başrolünde Şevket Çoruh Ve Özgür Ozan gibi başarılı oyuncularında yer aldığı dizinin son bölümünde duygusallıklar yaşanmakta.  Herkes 423 . bölümde neler olacağını merak etmekte.

Veyselin ve Sezginin cezaevi görüşme yapıldığı alanda ekip üzerinde deliller ile ilgili bilgi toplanmak istendi. Sezgin hücresinde gizlemiş olduğu telefon ile eşini aramıştır. Eşi oğlunu kaybetmiş olmanın acısıyla Sezgine karşı kin ve sinir beslemekte. Bu görüşme ile Veysel ile birlikte intikam almak isterler. Rıza baba ekibi bu durumda ne yapacağı bilinmez.

Sevginin üvey babası olan Gürcanın dostu Hilmi ile birliktedir. Karısına da boşanma davası açmış olduğunu duyunca intikam almak ister. Gürcan ise evinde kapısında duran polisleri bir şekilde atlatarak evlerine girer. Karısı Tülayın ve oğlu yasini öldürür. Sevgi ise evde hiç bir şey bulamamıştır. Köşeye sıkıştığını hisseden kızı aramayı bırakp kaçmıştır. Eve gelmiş olan ekip ise Sevgiyi o durumdan kurtarır. Sevgi karakola götürülünce pedagog eşliğinde ifade alınır. Ama kızın psikolojisi çok kötüdür. Selin komiser ile aralarında bağ oluşmaya başlar. Selin ise yetimhanede yer  açılana kadar Sevgiyi misafir etmek ister.

 

Hakkında heymam2bab

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Survivor 2017 21 Nisan Ödül Hangi Oyuncular Kazanacak ?

Survivor 2017’de 13 yarışmacı kaldı ve heyecan  son hızıyla devam ediyor. 21 nisan cuma günü ...

Torrent Oyun<\/a> Webmaster Blog